Lajme

Vrasje makabre e gruas shtatzënë, pamje nga vendi i ngjarjes

Fakton raportoi para pak minutash për një person që dyshohet se ka vrarë bashkëshorten e tij shtatzënë para objektit të Gjinekologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

Kjo ngjarje e tmerrshme ka ndodhur para pak minutash dhe akoma nuk dihen detaje.

Front Online ka publikuar pamjet.