Lajme

E tmerrshme: Burri vret gruan shtatzënë para Gjinekologjisë në QKUK

Një person dyshohet se ka vrarë bashkëshorten e tij shtatzënë para objektit të Gjinekologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

Kjo ngjarje e tmerrshme ka ndodhur para pak minutash dhe akoma nuk dihen detaje.