Lajme

Turku në Gjermani fitoi lotarinë prej 10 milionë euro – la menjëherë punën në fabrikë, po kërkon një grua për të shpenzuar paratë

Një burrë i cili ka fituar një lotari milionëshe, ka lënë menjëherë të dashurën e tij dhe ka blerë një Ferrari në vlerë 450 mijë dollarë.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, Kursat “Chico” Yildirim, 42 vjeç, e braktisi të dashurën e tij pavarësisht se dyshja po afroheshin gjithnjë e më shumë që nga maji, me ish-50-vjeçaren, pa emër, e cili u largua e tronditur.

Ajo pretendoi se Chico, nga Dortmundi i Gjermanisë, kishte “ndryshuar” që kur fitoi lotarinë prej 10 milionë eurosh, me të cilën bleu menjëherë makinën sportive.

Duke folur për mediat lokale, 50-vjeçarja e paidentifikuar shprehu shqetësimin se sa “të pabesueshëm” kishte bërë një transformim Chico që kur fitoi çmimin e madh në para dhe së shpejti i tha asaj se “duhej të bënin një pushim”.