Lajme

Aksident i “frikshëm” tek Menza, dy vetura bëhen “kërrsh” në mes të Prishtinës

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur rreth orës 03:00 pas mesnate.

Dy vetura janë ndeshur fuqishëm, duke u bërë “kërrsh”, në mes të qytetit në Prishtinë, shkruan 02 Press.

Policia ende nuk ka folur zyrtarisht për rastin, por dyshohet për disa të lënduar.

Televizioni ATV ka publikuar videon nga momenti i aksidentit, ku veturat shihen të dëmtuara shumë.

Policia kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë marrë me rastin.