Lajme

Naser Rafuna vjen me një urim romantik për ditëlindjen e gruas

Sot, gruaja e aktorit të njohur kosovar, Naser Rafuna feston ditëlindjen.

Me këtë rast aktori ka përzgjedhur disa fjalë romantike për bashkëshorten, shkruan lajmi.net.

‘’Urime ditëlindjen dashuria ime, ti je hekuri dhe shpata. Te dua’’-shkroi ai në Facebook.