ShowBiz

Eskalojnë banorët e “It’s my home”, tallen me fenë islame – këndojnë dua me def

Skandalet në show’in “Its my home” nuk kanë të ndalur.

Banorët e shtëpisë kësaj here kanë eskaluar teksa këndonin dhe vallëzonin.

Në një video të publikuar në Facebook, banorët shihen teksa tallen me fenë islame.

Kjo pasi Greku ka nisur të këndoj dovë nën ritmin e defit.

Më pas, ai dëgjohet teksa ofendon njërën nga banorët teksa e quan “shejtan” e “gubavicë”.

Për video klikoni KËTU