Lajme

E dhimbshme: Ndahet nga jeta i riu në Ferizaj, vuante nga një sëmundje e rëndë

Qyteti i Ferizajt ka marrë lajmin e kobshëm për vdekjen e të riut, Ermal Hasani, nga Friaja, raporton Gazeta Sinjali.

Sipas njoftimit të familjarëve në rrjete sociale, Ermali vuante nga një sëmundje e rëndë dhe si pasojë ka ndërruar jetë sot.

Ai po trajtohej në një nga spitalet e Turqisë.

Postimi i plotë:

Pas nje semumdje te rend dhe te pa perballueshme

Sot morrem lajmin per humbjen e Ermal Hasanit

Zoti te shperbleft me Xhenet!