Lajme

E çuditshme: Punëtori i “Viva Fresh” kafshon në vesh konsumatorin

Në emisionin ‘Mëngjesi me Arben Ahmetin’, me një lidhje direkte është raportuar për një sulm ndaj konsumatorit nga një puntorë i Viva Fresh Store.

Telefonuesi ka raportuar se punëtori kishte kafshuar në vesh vëllaun e tij dhe menaxheri kishte gënjyer se kanë lajmëruar rastin në polici.

“Pramë ja kom dërgu ni video në Viber me të njëjtin numër, u shku vllau në ni market Viva që është në rrugën Hajrullah Zymi këtu në Fushë Kosovë, ni puntorë i Vivës e ka hongër në vesh me dhëmbë. Edhe në video shihet që e kam marrë inqizimin nga kamerat , jom shku në polici, menaxheri e ka rrjet vllaun se e ka thirrë policinën e nuk po vinë e ai nuk e ka lajmëru policinë hiq. Tash kom denoncu rastin edhe në polici që ata me u merr me këtë rast.”, tha telefonuesi nga Fushë Kosova.