ShowBiz

Shuhet kureshtja e publikut, Shyhrete Behluli tregon sa vjet i ka

Mosha e këngëtares Shyhrete Behluli është përfolur shumë. Së fundi në një intervistë në T7 ajo ka treguar sa vjeçare është.

Gjatë intervistxës ajo gjithashtu ka rrëfyer shumë çka nga jeta e saj private dhe profesionale.

Këngëtarja ka plot 62 vite jetë.