Lajme

Raportohet se është arrestuar personi që plagosi zyrtarin policor në veri

Mbrëmë gjatë patrullimit, disa zyrtarë policorë në Zveçan u sulmuan nga persona të dyshuar.

Si pasojë e këtij sulmi polici Ekrem Neziri u plagos si pasojë e këtyre sulmeve.

IndeksOnline raporton se personi që dyshohet të ketë shtënë në drejtim të policisë dhe që ka plagosur njërin prej tyre, është arrestuar.

Demokracia.com ka kontaktuar Policinë e Kosovës për të konfirmuar dhe për detaje lidhur me rastin.