Lajme

Një personit i priten gishtat për një borxh prej 10 euro, arrestohet i dyshuari

Një borxh prej 10 eurosh u bë shkak i një sherri mes disa personave.

Një personit iu prenë dy gishtat.

Rasti ka ndodhur më 22 tetor në Gjilan.

E dy dyshuarit ishin në arrati, derisa njëri nga ta u arrestua dje.

Kështu deklaroi për Klankosova.tv Shaban Azizi, zëvendësdrejtor i policisë për rajonin e Gjilan.

“Rasti ka ndodhur më 22.10.2022. I dyshuari ka qenë në arrati dhe është arrestuar dje”, tha Azizi