Lajme

Një 60 vjeçar në Gjilan dyshohet se bëri vetëvrasje

Një 60-vjeçar dyshohet se ka bërë vetëvrasje në qytetin e Gjilanit.

Lajmin e ka konfirmuar edhe policia.

“Një person është gjetur i vdekur dhe dyshohet për vetëvrasje, viktima është rreth 60 vjeç”, thuhet në përgjigjen e policisë, dhënë Gazetës Express.

Rasti është duke u hetuar.