Lajme

Nervozohet shoferi, pas shqiptimit të gjobës sulmon fizikisht zyrtarët policorë

Policia në “aksion”: 31 personave u heqet patentë shoferi mbi 600 të tjerë gjobiten për tejkalim të shpejtësisë

Pas shqiptimit të gjobës në trafik,një person ka sulmuar dy zyrtarët policor, shkruan Veriu.info.

Rasti ka ndodhur mbrëmë, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt./Veriu.info

Njoftimi i policisë:

Mitrovicë Jug 20.11.2022 – 19:29. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që pas shqiptimit të gjobës në trafik, ka kanosur dy zyrtarë policorë. Me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.