Lajme

Lajm i dhimbshëm: Vdes 22 vjeçari kosovar

Ka vdekur 22 vjeçari kosovar i cili po jetonte në Holandë, shkruan Veriu.info

Për vdekjen e tij ka njoftuar familjari Alban Selimi.

Njoftimi i familjarit:

Miq, nipi yne i dashur Ermiri ka nderruar jete papritmas ne Holande, ne moshe 22 vjeçare, duke na lene thellesisht te pikelluar gjithe familjen. Ne keto momente te renda, forcen po gjejme tek veprat, buzeqeshjet dhe fjalet e mira qe Ermiri na la si kujtim te perjetshem. Per detajet e varrimit ju njoftojme me kohe.