Lajme

Humanisti Halil Kastrati viziton Prekazin, mirëpritet nga Baca Rifat dhe Bekim Jashari

Humanisti i njohur kosovar, Halil Kastrati ka vizituar Prekazin sot gjatë ditës.

Vizitën e bëri me të moshuarit nga shtëpia “Jetimat e Ballkanit”.

Ai u mirëprit nga Rifat Jashari dhe Bekim Jashari, të cilët i ka falenderuar për nderin, mikëpritjen dhe fjalet motivuese.

Postimi i plotë i Kastratit:

Vizite ne Prekazin Legjendar

Sot bashke me banoret nga Shtëpia e të moshuarve “Jetimat e Ballkanit” ishim ne Prekaz dhe e lutem Zotin per heronjet tone

Falenderojm Bacin Rifat Jashari bashke me Bekim Jashari te cilet na nderuan me mikepritjen dhe fjalet motivuese per ne

O Zot gradoj Deshmoret me gradat me te larta