Kryesore

Dyshohet se e zuri vinqi, ky është i riu nga Skenderaj që vdiq në vendin e punës!

Ka ndërruar jetë në moshë të re, Florim Shala nga Kopiliqi i Poshtëm i Skenderajt.

Lajmin për vdekjen e tij e kanë dhënë familjarët, të afërmit dhe shokët e të ndjerit.

Fakton.Info mëson se ai ka vdekur tragjikisht si rezultat i një aksidenti në vendin e punës në “TehnoBurimi”, ku dyshohet se është zën nga materiali që po bartej me vinq, pasi është këputur zinxhiri.

Fakton.info mëson se i ndjeri ka lënë pas gruan dhe 4 fëmijët.

Tragjike, vdes në vendin e punës punëtori i “TehnoBurimi”, lë pas 4 fëmijë të vegjël!

Fotografi e publikuar ne Facebook