ShowBiz

Cili kryetar komune është i dashuri i Violetë Kukaj?

Violet Kukaj po vazhdon të jetoj jetën e saj si mos me miri.

Edhe pse pas divorcit me ish bashkëshortin, Violeta përjetoj edhe mjaftë sfida në jetën e saj.

Ajo vazhdon të qëndroj dhe te shihet si një grua e fortë, duke ia pasur lakmi shumë gra kosovare.

Por, në rrjet komentohet se Violet tashmë është në një lidhje dashurie me një kryetar komune.

Mbi këto aludime, Violeta asnjëherë ska folur, duke mos mohuar e as pohuar./InfoKosova/