Sport

Boksieri shqiptar, Roberto Bakaj “ia terroi” serbit në raundin e parë

Gjatë matjeve, Bakaj e ironizoi keq serbin duke i dhuruar trëndafila.

Gjatë karrierës së tij në boksin profesionist, Bakaj ka tetë fitore në po aq ndeshje e të gjitha këto i ka arritur me KO.

Për Minuta e Fundit në Klankosova, Roberto Bakaj u shpreh shumë i lumtur për këtë fitore si dhe e tregoi arsyen se pse i dhuroi lule boksierit serb.

Ky ishte meçi i fundit i Roberto Bakajt për vitin 2022.