Lajme

Aksident në Veternik, arrin ambulanca dhe policia!

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në Veternik të Prishtinës, si pasojë janë shkaktuar kolona të gjata.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet e Policisë së Kosovës dhe ekipi mjekësor.

Ndërsa ende nuk dihet nëse ka të lënduar.