Lajme

Aksident në mes të Prishtinës, motori përplaset keq për një veturë

Një aksident komunikacioni ka ndodhur në kryqëzimin e rrugës “Zagrebi” në Prishtinë.

Në aksident janë përfshirë një motoçikletë dhe një veturë.

Sipas raportimeve, të paktën një person është lënduar, pasi ka rënë nga motori në momentin e aksidentit.

Deri tash nuk ka ndonjë informacion zyrtar nga Policia, mirëpo raportimet thonë se ata kanë dalë në vendin e ngjarjes